Kodas: 4770168240957

ŽEMĖ KAPAMS APŽELDINTI 32L

Svoris: 17.17 kg / vnt
Pakuotės išmatavimai: 65 x 8 x 40 cm

Universali, pagal specialią receptūrą profesionaliai paruošta iš organinių ir mineralinių medžiagų žemė, skirtas kapams apželdinti ir tvarkyti lauko gėlių daigams, svogūnėliams, ūgliams, sodinukams, sodmenims auginti lauko gėlėms, žydintiems krūmams, dekoratyviniams spygliuočiams ir visžaliems augalams auginti ir persodinti gėlynams, gyvatvorėms ir alpinariumams formuoti ir įrengti vejai ir dirvai mulčiuoti sodinamajai žemei papildyti ir pagerinti kitiems apželdinimo darbams. Žemėje subalansuotas maistingų medžiagų kiekis, jis yra poringas, gerai sugeria vandenį, sulaiko drėgmę, neturi ligų užkratų.
Žemėje esantys makro- ir mikroelementai, humininės ir aminorūgštys lengvai įsisavinamos, augalai greičiau prigyja ir auga, tampa labiau dekoratyvūs, padidėja jų gyvybingumas ir derlingumas, augalus vegetacijos metu reikia mažiau tręšti papildomai. Žemė yra ekologiškai švari.
Parametrai: pHKCl 5,5–6,5, elektrinis laidis (EC) – 1,0 mS/cm organinės medžiagos – 88 % bendras azotas (N) 0,2 % bendras fosforas (P2O5) 0,02 % bendras kalis (K2O) 0,06 %, drėgmė – ne didesnė kaip 65 %.
Naudojimas: tuščia lauko vazonų (lovelių, klombų) talpa užpildoma gruntu, pasodinami augalai, gruntas aplink augalus sutankinamas, gausiai paliejama vandeniu dirvožemio gerinimas kapuose, gėlynuose – 2–3 l/m2 gėlių daigų sodinimas – 1–2 l į sodinimo duobutę krūmų ir medelių sodinimas – 3–5 l į sodinimo duobutę papildomas augalų tręšimas vegetacijos metu – 0,5–2 l/1 augalui arba 2–3 l/m2 dirvos ir kapo žemės mulčiavimas – 2-3 cm sluoksniu vejos mulčiavimas – 3–4 cm sluoksniu po vejos aeracijos ar atsodinimo.
Patarimai: prieš naudojant gruntą reikia pravėdinti. Po persodinimo tręšimą reikia pradėti po 6–8 savaičių. Gruntą galima maišyti su dirvožemiu ar durpėmis norint pagerinti dirvos struktūrą ir trąšumą. Augalus sodinkite (persodinkite) esant vėsiam orui. Nuolat purenkite dirvos paviršių. Panaudota žemė puikiai tinka sodo ar daržo žemei pagerinti, augalinių atliekų kompostavimui.
Sudėtis: 100% durpės H10, trąšos NPK 14-16-18 1kg/m³, organinės trąšos 2kg/m³, molis 10kg/m³, įsišaknijimo aktyvatorius 1kg/m³, klintmilčiai 2,4kg/m³

Prekinis ženklasAgronom
Tūris įpylimo metu32 l
PaskirtisKapų priežiūrai
Išfasavimas32 L
Kiekis ant paletės, vnt.60