Kodas: 4770168519312

SUBSTRATAS DEKORATYVINIAMS SPYGLIUOČIAMS, RODODENTRAMS, VISŽALIAMS IR ALPINARIUMŲ AUGALAMS 40 L

Svoris: 15.25 kg / vnt
Pakuotės išmatavimai: 80 x 8 x 40 cm

Universalus, profesionaliai paruoštas durpių substratas pagal specialią receptūrą iš ekologiškai švarių durpių, skirtas dekoratyviniams spygliuočiams, rododendrams ir rūgštesnę terpę mėgstantiems augalams, dekoratyviniams lapuočiams ir visžaliams augalams, alpinariumų augalams sodinti, auginti ir prižiūrėti. Substratas yra poringas, gerai sugeria vandenį, sulaiko drėgmę, neturi ligų užkratų. Trąšos ir natūralūs mineraliniai priedai parinkti taip, kad augalai juos lengvai pasisavintų.
Dirvožemio gerinimo medžiagų ir auginimo terpių gaminių grupė: auginimo terpių mišinys.
Parametrai: drėgmė – ne didesnė kaip 65 %, reakcija (pHKCI) – 4,5–5,0, elektrinis laidis (EC mS/cm) – 1,0–1,2, kalcis (Ca) 1,3 %, magnis (Mg) – 0,07 %, frakcija 0–20 mm.
Patarimai: prieš naudojant substratą reikia pravedinti ir gerai sudrėkinti. Po persodinimo tręšti nereikia mažiausiai 1 mėnesį, užtenka palaikyti drėgmę palaistant. Po mėnesio pradėkite papildomai tręšti laistydami. Augalus sodinkite (persodinkite) esant vėsiam orui. Turimą sodo žemę gerai sumaišykite santykiu 1:1 su substratu. Substratas taip pat yra puiki priemonė mulčiavimui. Naudojamas vienas arba mišinyje su žieve (skiedromis). Panaudotas substratas puikiai tinka sodo ar daržo žemei, pagerina jos struktūrą ir trąšumą.
Sudėtis: 100% durpės H4-H6, trąšos NPK 14-16-18 1,2kg/m³, klintmilčiai 1,2kg/m³

Prekinis ženklasSĖKLOS LT
Tūris įpylimo metu40 l
PaskirtisDekoratyviniams augalams
Išfasavimas40 L
Kiekis ant paletės, vnt.57