B2B.seklos.lt – tai nauja sodo ir daržo prekių įsigijimo platforma, skirta agrofirmos „Sėklos“ didmeninės ir eksporto rinkos partneriams visame pasaulyje!

Platformą sukūrėme reaguodami į rinkos pokyčius ir partnerių norą greitai ir patogiai užsisakyti prekes. Tikimės, kad šis naujas apsipirkimo būdas visiems partneriams sutaupys laiko ir leis paprasčiau rasti informaciją apie dominančias prekes.

Laikomės tradicijų ir ypač vertiname profesionalumą. Įmonėje dirba patyrę specialistai, užtikrinantys, kad visi produktai atitiktų aukščiausius kokybės standartus. Jie atidžiai seka ir diktuoja naujausias sodo bei daržo madas. Tad šioje platformoje rasite viską, kuo siūlome papildyti ir Jūsų prekių asortimentą.

B2B.seklos.lt platforma – nuolat atnaujinama ir tobulinama. Čia rasite:

  • Mūsų sukurtus bei pagamintus ir importuojamus produktus. 
  • Tik Jums individualiai priskirtas kainas (matomos tik prisiregistravus), produktus, logistinę informaciją, kuri padės ruošiant optimalius užsakymus. 
  • Naujienas, akcijas, produktų katalogus bei kitą reikalingą informaciją siūlomiems produktams parduoti. 
  • Taip pat galėsite sekti savo pirkimų istoriją, užsakymų būklę. Čia rasite visą reikalingą buhalterinę informaciją vienoje vietoje – savo paskyroje – Jums patogiu laiku.
  • Be to, turėsite galimybę atsisiųsti produktų nuotraukas, aprašymus keliomis kalbomis.

Jei kils klausimų ar norėsite gauti patarimų, pasikonsultuoti, visada galėsite kreiptis tiesiogiai į Jums priskirtą vadybininką. Visą informaciją rasite kontaktuose po sėkmingo prisiregistravimo.

Tikimės, kad B2B.seklos.lt platforma bus lengvai ir greitai suprantama bei ja bus paprasta naudotis. Vis dėlto siekiame nuolat tobulėti! Būtume dėkingi, jei po apsipirkimo paliktumėte atsiliepimą, ką norėtumėte ar siūlytumėte patobulinti, bei pažymėtumėte, ko trūko, ieškojote, bet neradote.

Agrofirmos „Sėklos“ laimingų klientų komanda

Skaityti daugiau